Programma

(laatst bijgewerkt op) 28 juli 2020

Start
Informatie
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Uitslagen toernooien
Uitslagen 2001-2018
Clubcompetitie
Toernooicompetitie
Foto album
Wedstrijdreglement
Links
Ditjes en datjes
Eregallerij

 

Activiteiten voor leden van Boules Amis
 
Wanneer Wat   Bijzonderheden
       
vrijdag 13 maart 2020 Algemene Ledenvergadering   aanvang 19:30
1 april 2020 1e Clubavond   aanwezig 19:00 uur
13 juni 2020 3 Molentoernooi (zie regiokalender)    
5 september 2020 Ledendag / Handicaptoernooi   aanvang 10:00 uur
30 september 2020 Laatste avond clubcompetitie / uitreiking prijzen   aanwezig 19:00 uur
       

Toernooiprogramma - voor alle uitslagen ga naar: "Uitslagen toernooien"

Informatie over inschrijvingen bij Anita van den Herik, wedstrijdsecretaris.
Telefoon (078)  615 88 59  
 e-mail: boulesamis@gmail.com


Inschrijven via OnTip? (alleen bij aangesloten verenigingen) Klik hier voor het overzicht
 

2020

Maand Datum Vereniging Plaats Naam toernooi soort opm. rondes 
augustus dinsdag 04 augustus Jeu de Woeles Hellevoetsluis Mixtoernooi doublet afgelast 4
  zondag 09 augustus Bergambacht Bergambacht Gebr. De Langentoenooi doublet afgelast 4
  zaterdag 15 augustus Nikantes Hoogvliet Beachboulen doublet afgelast 5
  zaterdag 22 augustus Nikantes Hoogvliet Besturentoernooi mix mix middag 3
september woensdag 02 september Vitesse Barendrecht Doublettoernooi doublet afgelast 4
  zaterdag 05 september Boules Amis Papendrecht Handicaptoernooi Ledendag Boules Amis Alleen leden Boules Amis  
  zondag 06 september USV Rotterdam Triplettoernooi triplet   5
  zondag 13 september Sparta Capelle ad IJssel Doublettoernooi doublet   5
  zondag 20 september USV Rotterdam Champions League doublet afgelast v+p
  zaterdag 26 september JBV Bergambacht Bergambacht BMC toernooi doublet   4
oktober zaterdag 03 oktober De IJsboulers Puttershoek Grastoernooi mix doublet   4
  dinsdag 06 oktober KCR Ridderkerk Regiotoernooi doublet   4
  zondag 18 oktober Argento Schoonhoven Herfsttoernooi man/vrouw doublet   4
  zaterdag 31 oktober JBV Bergambacht Bergambacht Open snerttoernooi doublet OPEN 4
november zaterdag 07 november Sparta Capelle ad IJssel Gluhweintoernooi     middag doublet OPEN 4
  zondag 15 november USV Rotterdam Sextettoernooi sextet   5
  zaterdag 28 november L.d.B.d.B. Nieuwegein Binnentoernooi doublet OPEN 5
december zondag 13 december Argento Schoonhoven Kersttoernooi doublet   4

 

 

 
     

Start | Informatie | Nieuws | Geschiedenis | Programma | Uitslagen toernooien | Uitslagen 2001-2018 | Clubcompetitie | Toernooicompetitie | Foto album | Wedstrijdreglement | Links | Ditjes en datjes | Eregallerij

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2020