|
Uitslagen
toernooien van "de Regio"
Ga naar:
2018,
2017,
2016,
2015,
2014,
2013,
2012,
2011,
2010,
2009,
2008,
2007,
2006,
2005,
2004,
2003,
2002,
2001,
|
Datum |
Vereniging |
Plaats |
Toernooinaam |
Uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2018 |
|
|
|
|
|
9 december |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
1 december |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi 2018 |
uitslag |
|
18 november |
USV |
Rotterdam |
Sextet Toernooi |
uitslag |
|
10 november |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
Gluhweintoernooi |
uitslag |
|
3 november |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
21 oktober |
Argento |
Schoonhoven |
Man-Vrouw Toernooi |
uitslag |
|
13 oktober |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC Toernooi |
uitslag |
|
6 oktober |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Grastoernooi |
uitslag |
|
23 september |
De Regio |
Rotterdam |
Champions League |
uitslag |
|
22 september |
Boules Amis |
Papendrecht |
Handicaptoernooi |
uitslag |
|
16 september |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
Nazomertoernooi |
uitslag |
|
9 september |
USV |
Rotterdam |
Triplette toernooi |
uitslag |
|
5 september |
Vitesse |
Barendrecht |
|
uitslag |
|
25 augustus |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Besturentoernooi "de Regio" |
uitslag |
|
19 augustus |
Nikantes |
Hoogvliet |
Braat Beach Boulen |
uitslag |
|
12 augustus |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebr. de Langentoernooi |
uitslag |
|
4 augustus |
Actief |
Rotterdam |
Pilot Design Award |
uitslag |
|
30 juli |
Argento |
Schoonhoven |
Vrijetijdstoernooi 2018 |
uitslag |
|
28 juli |
TOG |
Berkel en Rodenrijs |
|
uitslag |
|
21 juli |
Vitesse |
Barendrecht |
Open |
uitslag |
|
15 juli |
USV |
Rotterdam |
|
uitlslag |
|
8 juli |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koekoektoernooi |
uitslag |
|
16 juni |
Boules Amis |
Papendrecht |
3 Molentoernooi |
uitslag |
|
9 JUNI |
TOGB |
Berkel en Rodenrijs |
|
uitslag |
|
3 juni |
Argento |
Schoonhoven |
Jubileumtoernooi |
uitslag |
|
2 juni |
IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
28 mei |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
21 mei |
Nikantes |
Hoogvliet |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
6 mei |
Argento |
Schoonhoven |
Bevrijdingstoernooi |
uitslag |
|
29 april |
Nikantes |
Hoogvliet |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
21 april |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
Regiotoernooi |
uitslag |
|
18 april |
Vitesse |
Barendrecht |
Mix-toernooi |
uitslag |
|
14 april |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
12 april |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mix-toernooi |
uitslag |
|
31 maart |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit van Weltoernooi |
uitslag |
|
25 maart |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
11 februari |
USV Kwintet |
Rotterdam |
Kwintettoernooi |
uitslag |
|
14 januari |
USV |
Rotterdam |
Doublette toernooi |
uitslag |
|
18 maart 2017 |
JVB |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
15 maart 2017 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
5 maart 2017 |
Boulistica |
H.I.Ambacht |
|
uitslag |
|
18 februari 2017 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
Mid Winter Regiotoernooi |
uitslag |
|
12 februari 2017 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
2 februari 2017 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
Onder de Kap |
uitslag |
|
7 januari 2017 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2016 |
|
|
|
|
|
11 december 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
3 december 2016 |
Laat de Boules de Boel. |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
20 november 2016 |
USV |
Rotterdam |
Sextettoernooi |
uitslag |
|
12 november 2016 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
Glühweintoernooi |
uitslag |
|
5 november 2016 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Open Snerttoernooi |
uitslag |
|
23 oktober 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Herfsttoernooi |
uitslag |
|
15 oktober 2016 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC Toernooi |
uitslag |
|
1 oktober 2016 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Gras mixtoernooi |
uitslag |
|
25 september 2016 |
de Regio (USV) |
Rotterdam |
Championsleague |
uitslag |
|
18 november 2016 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
11 september 2016 |
USV |
Rotterdam |
Triplettoernooi |
uitslag |
|
4 september 2016 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
31 augustus 2016 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
17 augustus 2016 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Zomertoernooi |
uitslag |
|
14 augustus 2016 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebroeders de Langetoernooi |
uitslag |
|
9 augustus 2016 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
50+ toernooi |
uitslag |
|
6 augustus 2016 |
Actief |
Rotterdam |
Pilo Design Awardtoernooi |
uitslag |
|
1 augustus 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
23 juli 2016 |
Vitesse |
Barendrecht |
|
uitslag |
|
21 juli 2016 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
|
uitslag |
|
17 juli 2016 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
10 juli 2016 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Mix toernooi |
uitslag |
|
18 juni 2016 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Kwintettoernooi |
uitslag |
|
11 juni 2016 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
5 juni 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
4 juni 2016 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
22 mei 2016 |
USV |
Rotterdam |
Open doublettoernooi |
uitslag |
|
16 mei 2016 |
KCR |
Ridderkerk |
Wim van Pelttoernooi |
uitslag |
|
7 mei 2016 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3 Molentoernooi |
uitslag |
|
1 mei 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Bevrijdingstoernooi |
uitslag |
|
24 april 2016 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
20 april 2016 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
16 april 2016 |
Laat de Boules de Boel. |
Grootammers |
|
uitslag |
|
14 april 2016 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
9 april 2016 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
Voorjaarstoernooi |
uitslag |
|
3 april 2016 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
26 maart 2016 |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit van Weltoernooi |
uitslag |
|
19 maart 2016 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
16 maart 2016 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
6 maart 2016 |
Boulistica |
H.I. Ambacht |
|
uitslag |
|
27 februari 2016 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
14 februari 2016 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
3 februari 2016 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
Onder de kap |
uitslag |
|
17 januari 2016 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
9 januari 2016 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
19 december 2015 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
11 december 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
15 november 2015 |
USV |
Rotterdam |
Championsleague |
uitslag |
|
7 november 2015 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Open Snerttoernooi |
uitslag |
|
1 november 2015 |
USV |
Rotterdam |
Sextettoernooi |
uitslag |
|
25 oktober 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Herfsttoernooi |
uitslag |
|
19 oktober 2015 |
KCR |
Ridderkerk |
50+ toernooi |
uitslag |
|
17 oktober 2015 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC Toernooi |
uitslag |
|
11 oktober 2015 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
3 oktober 2015 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
3 oktober 2015 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Gras mixtoernooi |
uitslag |
|
20 september 2015 |
USV |
Rotterdam |
Triplettoernooi |
uitslag |
|
13 september 2015 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
2 september 2015 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
16 augustus 2015 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebroeders de Langetoernooi |
uitslag |
|
11 augustus 2015 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
50+ toernooi |
uitslag |
|
8 augustus 2015 |
Actief |
Rotterdam |
Pilo Design Awardtoernooi |
uitslag |
|
3 augustus 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
23 juli 2015 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ toernooi |
uitslag |
|
18 juli 2015 |
Vitesse |
Barendrecht |
|
uitslag |
|
12 juli 2015 |
USV |
Rotterdam |
|
?? |
|
5 juli 2015 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogeltoernooi |
uitslag |
|
1 juli 2015 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
28 juni 2015 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sextettoernoi |
uitslag |
|
13 juni 2015 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
7 juni 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
6 juni 2015 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
25 mei 2015 |
KCR |
Ridderkerk |
Wim van Pelttoernooi |
uitslag |
|
17 mei 2015 |
USV |
Rotterdam |
Open Doublettoernooi |
uitslag |
|
9 mei 2015 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
3 mei 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Bevrijdingstoernooi |
uitslag |
|
29 april 2015 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
25 april 2015 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
19 april 2015 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
16 april 2015 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
11 april 2015 |
Jeu de Woels |
Hellevoetsluis |
Voorjaarstoernooi |
uitslag |
|
6 april 2015 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Triplettetoernooi |
uitslag |
|
22 maart 2015 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
14 maart 2015 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
8 maart 2015 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
1 maart 2015 |
Boulistica |
H.I. Ambacht |
|
uitslag |
|
21 februari 2015 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
15 februari 2015 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
7 februari 2015 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
1 februari 2015 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
14 december 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
29 november 2014 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
16 november 2014 |
de Regio (USV) |
Rotterdam |
Championsleague |
uitslag |
|
14 november 2014 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
Glühweintoernooi |
uitslag |
|
8 november 2014 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
26 oktober 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
Mix-Herfsttoernooi |
uitslag |
|
18 oktober 2014 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
|
uitslag |
|
12 oktober 2014 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
4 oktober 2014 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
27 september 2014 |
de Regio (Sparta) |
Capelle aan den IJssel |
Championsleague tete-a-tete |
uitslag |
|
21 september 2014 |
USV |
Rotterdam |
Triplette |
uitslag |
|
14 september 2014 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
9 september 2014 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
4 september 2014 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
24 augustus 2014 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Langentoernooi |
uitslag |
|
17 augustus 2014 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Zomertoernooi |
uitslag |
|
16 augustus 2014 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
13 augustus 2014 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
50+ toernooi |
uitslag |
|
4 augustus 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
4e Open Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
2 augustus 2014 |
Actief |
Rotterdam |
Pilo Design toernooi |
uitslag |
|
23 juli 2014 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
Zomertoernooi |
uitslag |
|
19 juli 2014 |
Vitesse |
Barendrecht |
|
uitslag |
|
17 juli 2014 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mix toernooi |
uitslag |
|
13 juli 2014 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
6 juli 2014 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogeltoernooi |
uitslag |
|
30 juni 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
1e Open Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
25 juni 2014 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
21 juni 2014 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Kwintettoernooi |
uitslag |
|
14 juni 2014 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
23e Strandtoernooi |
uitslag |
|
9 juni 2014 |
KCR |
Ridderkerk |
Wim van Pelttoernooi |
uitslag |
|
1juni 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
31 mei 2014 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
18 mei 2014 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
10 mei 2014 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
4 mei 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
Bevrijdingstoernooi |
uitslag |
|
27 april 2014 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
23 april 2014 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
19 april 2014 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
17 april 2014 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
12 april 2014 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
5 april 2014 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
|
uitslag |
|
23 maart 2014 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
22 maart 2014 |
Ventura Sport |
Strijen |
Einduitslag wintercyclus |
uitslag |
|
15 maart 2014 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
9 maart 2014 |
Boulistica |
H.I. Ambacht |
|
uitslag |
|
6 maart 2014 |
Ventura Sport |
Strijen |
4e cyclus |
uitslag |
|
2 maart 2014 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
22 februari 2014 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
15 februari 2014 |
Ventura Sport |
Strijen |
3e cyclus |
uitslag |
|
9 februari 2014 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
6 februari 2014 |
Ventura Sport |
Strijen |
2e cyclus |
uitslag |
|
26 januari 2014 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
16 januari 2014 |
Ventura Sport |
Strijene |
1e cyclus |
uitslag |
|
11 januari 2014 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2013 |
|
|
|
|
|
15 december 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
7 december 2013 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
30 november 2013 |
Ventura Sport |
Strijen |
|
uitslag |
|
23 november 2013 |
Ventura Sport |
Strijen |
|
uitslag |
|
9 november 2013 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
20 oktober 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Mix Herftsttoernooi |
uitslag |
|
12 oktober 2013 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC toernooi |
uitslag |
|
28 september 2013 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Grastoernooi |
uitslag |
|
22 september 2013 |
De Regio |
Rotterdam |
Championsleague Doublet 2013 |
uitslag |
|
8 september 2013 |
USV |
Rotterdam |
Triplette |
uitslag |
|
7 september 2013 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
4 september 2013 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
24 augustus 2013 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
18 augustus 2013 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Zomertoernooi 2013 |
uitslag |
|
14 augustus 2013 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetluis |
50+ toernooi |
uitslag |
|
5 augustus 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
3 augustus 2013 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
27 juli 2013 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
20 juli 2013 |
Vitesse |
Ridderkerk |
Open Doublettoernooi |
uitslag |
|
18 juli 2013 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
14 juli 2013 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
1 juli 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
29 juni 2013 |
De Regio |
Capelle aan den IJssel |
Tete a Tete Kampioenschap 2013 |
uitslag |
|
22 juni 2013 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sextet |
uitslag |
|
15 juni 2013 |
USV ? |
Rotterdam |
Triplette 2013 |
uitslag |
|
12 juni 2013 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Vrijetijdstoernooi |
uitslag |
|
8 juni 2013 |
De Beijerse Worp |
Willemstad |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
2 juni 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
1 juni 2013 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
26 mei 2013 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
20 mei 2013 |
KCR |
Ridderkerk |
Wim van Pelt toernooi |
uitslag |
|
11 mei 2013 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
28 april 2013 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Peinemanntoernooi 2013 |
uitslag |
|
24 april 2013 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ Mix toernooi |
uitslag |
|
18 april 2013 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
6 april 2013 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
|
uitslag |
|
30 maart 2013 |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit van Wel toernooi |
uitslag |
|
24 maart 2013 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
20 maart 2013 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
3 maart 2013 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
23 februari 2013 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
16 februari 2013 |
Ventura Sport |
Strijen |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
10 februari 2013 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
27 januari 2013 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
12 januari 2013 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2012 |
|
|
|
|
|
16 december 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
1 december 2012 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
24 november 2012 |
Ventura Sport |
Strijen |
|
uitslag |
|
10 november 2012 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
4 november 2012 |
USV |
Rotterdam |
Sextetten toernooi |
uitslag |
|
22 september 2012 |
De Regio |
Rotterdam |
Championsleague 2012 |
uitslag |
|
16 september 2012 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
9 september 2012 |
USV |
Rotterdam |
Triplettoernooi |
uitslag |
|
8 september 2012 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
5 september 2012 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
1 september 2012 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
29 augustus 2012 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ Delta Logistiek toernooi |
uitslag |
|
19 augustus 2012 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebr. de Langen toernooi |
uitslag |
|
17 augustus 2012 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
|
uitslag |
|
12 augustus 2012 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sarens Zomertoernooi 2012 |
uitslag |
|
10 augustus 2012 |
KCR |
Ridderkerk |
Zomeravond toernooi |
uitslag |
|
6 augustus 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
50+ toernooi |
uitslag |
|
4 augustus 2012 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
21 juli 2012 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Open Hoogvlietse |
uitslag |
|
19 juli 2012 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
15 juli 2012 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
14 juli 2012 |
Nikantes / Boules Amis |
Hoogvliet |
Tweekamp |
uitslag |
|
8 juli 2012 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogeltoernooi |
uitslag |
|
2 juli 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
50+ toernooi |
uitslag |
|
30 juni 2012 |
De Regio |
Capelle aan den IJssel |
Tete -a - Tete Kampioenschap |
uitslag |
|
27 juni 2012 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
23 juni 2012 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sextettoernooi |
uitslag |
|
9 juni 2012 |
De Beijerse Worp |
Willemstad |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
3 juni 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
2 juni 2012 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
28 mei 2012 |
KCR |
Capelle aan den IJssel |
Wim van Pelt toernooi |
uitslag |
|
20 mei 2012 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
12 mei 2012 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
7 mei 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
|
uitslag |
|
29 april 2012 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Aditechtoernooi |
uitslag |
|
25 april 2012 |
Vitesse |
Barendrecht |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
21 april 2012 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
|
uitslag |
|
14 april 2012 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
Voorjaartoernooi |
uitslag |
|
12 april 2012 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
7 april 2012 |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit van Wel toernooi |
uitslag |
|
1 april 2012 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
24 maart 2012 |
Ventura Sport |
Strijen |
|
uitslag |
|
17 maart 2012 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijk toernooi |
uitslag |
|
11 maart 2012 |
Boulistica |
H.I. Ambacht |
|
uitslag |
|
4 maart 2012 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
25 februari 2012 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
18 februari 2012 |
Ventura Sport |
Strijen |
Mix toernooi |
uitslag |
|
12 februari 2012 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
15 januari 2012 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2011 |
|
|
|
|
|
3 december 2011 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
12 november 2011 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
6 november 2011 |
USV |
Rotterdam |
Sextettentoernooi |
uitslag |
|
23 oktober 2011 |
Argento |
Schoonhoven |
Mix Herfsttoernooi |
uitslag |
|
18 oktober 2011 |
KCR |
Ridderkerk |
50+ toernooi |
uitslag |
|
15 oktober 2011 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC toernooi |
uitslag |
|
9 oktober 2011 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
Hijbeko toernooi |
uitslag |
|
1 oktober 2011 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Mix Grastoernooi |
uitslag |
|
25 september 2011 |
De Regio |
Rotterdam |
Championsleague 2011 |
uitslag |
|
18 september 2011 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
11 september 2011 |
USV |
Rotterdam |
Triplette toernooi |
uitslag |
|
10 september 2011 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
9 september 2011 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
3 september 2011 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
27 augustus 2011 |
JBV Nederlek |
Loetbos |
Loettoernooi 2011 |
uitslag |
|
24 augustus 2011 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
50+ toernooi |
uitslag |
|
14 augustus 2011 |
Nikantes |
Hoogvliet |
|
uitslag |
|
6 augustus 2011 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
21 juli 2011 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
17 juli 2011 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
11 juli 2011 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogeltoernooi |
uitslag |
|
29 juni 2011 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ toernooi |
uitslag |
|
13 juni 2011 |
Sagitta |
Ridderkerk |
Wim van Pelt toernooi |
uitslag |
|
8 juni 2011 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
4 juni 2011 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
14 mei 2011 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
1 mei 2011 |
Argento |
Schoonhoven |
|
uitslag |
|
23 april 2011 |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit v.d. Weltoernooi |
uitslag |
|
20 april 2011 |
Vitesse |
Barendrecht |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
18 april 2011 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
10 april 2011 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
2 april 2011 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetsluis |
|
uitslag |
|
27 maart 2011 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
19 maart 2011 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Koolwijktoernooi |
uitslag |
|
5 maart 2011 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
13 februari 2011 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
16 januari 2011 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
8 januari 2011 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2010 |
|
|
|
|
|
20 december 2010 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
27 november 2010 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
10 november 2010 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
7 november 2010 |
USV |
Rotterdam |
Sextet toernooi |
uitslag |
|
24 oktober 2010 |
Argento |
Schoonhoven |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
16 oktober 2010 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
BMC Toernooi |
uitslag |
|
10 oktober 2010 |
Sagitta |
Ridderkerk |
50+ toernooi |
uitslag |
|
9 oktober 2010 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
2 oktober 2010 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
Grastoernooi |
uitslag |
|
25 september 2010 |
De Regio |
Rotterdam |
Championsleague |
uitslag |
|
19 september 2010 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
12 september 2010 |
USV |
Rotterdam |
Triplettoernooi |
uitslag |
|
4 september 2010 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
25 augustus 2010 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
50+ toernooi |
uitslag |
|
22 augustus 2010 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebr. de Langentoernooi |
uitslag |
|
18 augustus 2010 |
Jeu de Woeles |
Hellevoetluis |
50+ toernooi |
uitslag |
|
15 augustus 2010 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Rabobanktoernooi |
uitslag |
|
7 augustus 2010 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
2 augustus 2010 |
Argento |
Schoonhoven |
55+ toernooi |
uitslag |
|
24 juli 2010 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Open Hoogvlietse |
uitslag |
|
18 juli 2010 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
15 juli 2010 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
55+ toernooi |
uitslag |
|
11 juli 2010 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogeltoernooi |
uitslag |
|
10 juli 2010 |
Nikantes / Boules Amis |
|
Tweekamp |
uitslag |
|
7 juli 2010 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
5 juli 2010 |
Argento |
Schoonhoven |
55+ toernooi |
uitslag |
|
2 juli 2010 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
Avondtoernooi |
uitslag |
|
26 juni 2010 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sextettoernooi |
uitslag |
|
12 juni 2010 |
De Beijerse Worp |
Willemstad |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
5 juni 2010 |
De IJsboulers |
Puttershoek |
|
uitslag |
|
2 juni 2010 |
Nikantes |
Hoogvliet |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
30 mei 2010 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
24 mei 2010 |
Sagitta |
Ridderkerk |
Wim van Pelttoernooi |
uitslag |
|
16 mei 2010 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
13 mei 2010 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ toernooi |
uitslag |
|
8 mei 2010 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
17 april 2010 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
10 april 2010 |
Actief |
Rotterdam |
Gerrit van Weltoernooi |
uitslag |
|
28 maart 2010 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
20 maart 2010 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
|
uitslag |
|
6 maart 2010 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
21 februari 2010 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
13 februari 2010 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2009 |
|
|
|
|
|
13 december 2009 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
28 november 2009 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
17 oktober 2009 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Handicaptoernooi Leden |
uitslag |
|
12 oktober 2009 |
Sagitta |
Riddkerkerk |
50+ toernooi |
uitslag |
|
10 oktboer 2009 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
|
uitslag |
|
4 oktober 2009 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
6 september 2009 |
USV |
Rotterdam |
Triplette |
uitslag |
|
5 september 2009 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
3 september 2009 |
De Dolle Boule |
Dordrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
26 augustus 2009 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
50+ toernooi |
uitslag |
|
23 augustus 2009 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
|
uitslag |
|
14 augustus 2009 |
Sagitta |
Ridderkerk |
|
uitslag |
|
9 augustus 2009 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogel toernooi |
uitslag |
|
6 augustus 2009 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ toernooi |
uitslag |
|
3 augustus 2009 |
Argento |
Schoonhoven |
50+ toernooi |
uitslag |
|
1 augustus 2009 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
25 juli 2009 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Open Hoogvlietse |
uitslag |
|
23 juli 2009 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ Mixtoernooi |
uitslag |
|
11 juli 2009 |
Nikantes / Boules Amis |
|
Tweekamp |
uitslag |
|
1 juli 2009 |
Vitesse |
Barendrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
27 juni 2009 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Sextettoernooi |
uitslag |
|
25 juni 2009 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ toernooi |
uitslag |
|
20 juni 2009 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
13 juni 2009 |
De Beijerse Worp |
Willemstaad |
Strandtoernooi |
uitslag |
|
6 juni 2009 |
Argento |
Schoonhoven |
Zilverstadtoernooi |
uitslag |
|
1 juni 2009 |
Sagitta |
Ridderkerk |
Wim van Pelttoernooi |
uitslag |
|
23 mei 2009 |
De Dolle Boule |
Dordrecht |
|
uitslag |
|
16 mei 2009 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
9 mei 2009 |
Argento |
Schoonhoven |
Bevrijdingstoernooi |
uitslag |
|
3 mei 2009 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
26 april 2009 |
Nikantes |
Hoogvliet |
|
uitslag |
|
18 april 2009 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
4 april 2009 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
29 maart 2009 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
22 maart 2009 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
|
uitslag |
|
7 maart 2009 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
2 maart 2009 |
USV |
Rotterdam |
50+ toernooi |
uitslag |
|
22 februari 2009 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
10 januair 2009 |
Actief |
Rotterdam |
Nieuwjaarstoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2008 |
|
|
|
|
|
14 december 2008 |
Argento |
Schoonhoven |
Kersttoernooi |
uitslag |
|
29 november 2008 |
Laat de Boules de Boel |
Nieuwegein |
Binnentoernooi |
uitslag |
|
15 november 2008 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Snerttoernooi |
uitslag |
|
2 november 2008 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
18 oktober 2008 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
10 oktober 2008 |
Sagitta |
Ridderkerk |
50+ toernoio |
uitslag |
|
27 september 2008 |
De Regio |
Rotterdam |
Championsleague |
uitslag |
|
26 september 2008 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
21 september 2008 |
Sparta |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
14 september 2008 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
6 september 2008 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
3 september 2008 |
De Dolle Boule |
Dordrecht |
50+ toernooi |
uitslag |
|
31 augustus 2008 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Gebr. de Langen toernooi |
uitslag |
|
30 augustus 2008 |
JBV Nederlek |
Loetbos |
Loettoernooi |
uitslag |
|
27 augustus 2008 |
LTC Ouddorp |
Ouddorp |
50+ toernooi |
uitslag |
|
16 augustus 2008 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Rabotoernooi 2008 |
uitslag |
|
6 augustus 2008 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
|
uitslag |
|
2 augustus 2008 |
Actief |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
24 juli 2008 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
Mix toernooi |
uitslag |
|
20 juli 2008 |
JBV Bergambacht |
Bergambacht |
Vroege Vogel toernooi |
uitslag |
|
14 juli 2008 |
Boules Amis / Nikantes |
|
Tweekamp |
uitslag |
|
26 juni 2008 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ toernooi |
uitslag |
|
17 mei 2008 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
8 mei 2008 |
KCC |
Capelle aan den IJssel |
50+ mix toernooi |
uitslag |
|
27 april 2008 |
Nikantes |
Hoogvliet |
Aditech toernooi |
uitslag |
|
24 april 2008 |
De Beijerse Worp |
Oud Beijerland |
50+ mixtoernooi |
uitslag |
|
12 april 2008 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
9 maart 2008 |
Argento |
Schoonhoven |
Lentetoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2007 |
|
|
|
|
|
12 mei 2007 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2006 |
|
|
|
|
|
18 november 2006 |
USV |
Rotterdam |
Tripletten toernooi |
uitslag |
|
9 september 2006 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
1 juli 2006 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Ledentoernooi |
uitslag |
|
13 mei 2006 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2005 |
|
|
|
|
|
22 oktober 2005 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
10 september 2005 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
14 augustus 2005 |
Nikantes |
Hoogvliet |
|
uitslag |
|
6 augustus 2005 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Ledentoernooi |
uitslag |
|
4 juli 2005 |
De Dolle Boule |
Dordrecht |
|
uitslag |
|
21 mei 2005 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2004 |
|
|
|
|
|
20 november 2004 |
USV |
Rotterdam |
Tripletten toernooi |
uitslag |
|
23 oktober 2004 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
17 oktober 2004 |
Argento |
Schoonhoven |
Herftstoernooi |
uitslag |
|
18 september 2004 |
Het Essche Boultje |
Esch |
|
uitslag |
|
11 september 2004 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
28 augustus 2004 |
Laat de Boules de Boel |
Grootammers |
|
uitslag |
|
17 juli 2004 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Ledentoernooi |
uitslag |
|
15 mei 2004 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2003 |
|
|
|
|
|
1 oktober 2003 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
13 september 2003 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
3 augustus 2003 |
Du Pont |
Dordrecht |
|
uitslag |
|
12 juli 2003 |
Vitesse |
Barendrecht |
|
uitslag |
|
31 mei 2003 |
Argento |
Schoonhoven |
Jubileumtoernooi |
uitslag |
|
24 mei 2003 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
17 mei 2003 |
Du Pont |
Dordrecht |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2002 |
|
|
|
|
|
28 november 2002 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
14 september 2002 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Kampioenschap van Papendrecht |
uitslag |
|
24 augustus 2002 |
Du Pont |
Dordrecht |
|
uitslag |
|
20 juli 2002 |
Du Pont |
Dordrecht |
|
uitslag |
|
1 juni 2002 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
2001 |
|
|
|
|
|
29 oktober 2001 |
Boules Amis |
Papendrecht |
(Leden)Handicaptoernooi |
uitslag |
|
21 september 2001 |
Actief |
Rotterdam |
Avondtoernooi |
uitslag |
|
18 augustus 2001 |
Boules Amis |
Papendrecht |
Ledentoernooi |
uitslag |
|
12 augustus 2001 |
USV |
Rotterdam |
|
uitslag |
|
19 mei 2001 |
Boules Amis |
Papendrecht |
3-Molentoernooi |
uitslag |
|
28 april 2001 |
Du Pont |
Dordrecht |
Mixtoernooi |
uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|