Uitslagen 2000-2017

 

Start
Informatie
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Uitslagen toernooien
Uitslagen 2000-2017
Clubcompetitie
Toernooicompetitie
Foto album
Wedstrijdreglement
Links
Ditjes en datjes
Eregallerij

 

 

Uitslagen toernooien van "de Regio"

 

Ga naar: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000,

 

 

  Datum Vereniging Plaats Toernooinaam Uitslag
           
  2017        
           
  2 december Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnen toernooi uitslag
  19 november USV Rotterdam Sextettoernooi uitslag
  11 november Sparta Capelle aan den IJssel Glühwein toernooi uitslag
  4 november JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  16 oktober KCR Ridderkerk   uitslag
  14 oktober JBV Bergambacht Bergambacht BMC toernooi uitslag
  7 oktober IJsboulers Puttershoek Grastoernooi uitslag
  4 oktober KCC Capelle a d IJssel   uitslag
  24 september De Regio Rotterdam Champions League 2017 uitslag
  2 september Boules Amis Papendrecht Handicaptoernooi uitslag
  20 augustus Nikantes Hoogvliet Beachboulen uitslag
  13 augustus JBV Bergambacht Bergambacht Gebr. de Langentoernooi uitslag
  8 augustus Jeu de Woeles Hellevoetsluis 50+ Mixtoernooi uitslag
  5 augustus Actief Rotterdam Pilo Design Award uitslag
  31 juli Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi uitslag
  22 juli Vitesse Barendrecht Open doubletten toernooi uitslag
  20 juli De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijds Mixtoernooi uitslag
  16 juli USV Rotterdam   uitslag
  9 juli JBV Bergambacht Bergambacht Koekoek Toernooi uitslag
  24 juni Nikantes Hoogvliet Kwintettoernooi uitslag
  17 juni Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  10 juni TOGB Berkel en Rodenrijs   uitslag
  5 juni KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi uitslag
  3 juni De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  28 mei Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi uitslag
  21 mei USV Rotterdam   uitslag
  7 mei Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi 2017 uitslag
  30 april Nikantes Hoogvliet Lentetoernooi uitslag
  22 april LdBdB Grootammers   uitslag
  19 april Vitesse Barendrecht   uitslag
  15 april 2017 Actief Rotterdam Gerrit van Wel toernooi uitslag
  13 april 2017 De Beijerse Worp Oud Beijerland Mixtoernooi uitslag
  8 april 2017 Jeu de Woeles Hellevoetsluis Voorjaarstoernooi uitslag
  2 april 2017 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  18 maart 2017 JVB Bergambacht Koolwijktoernooi uitslag
  15 maart 2017 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  5 maart 2017 Boulistica H.I.Ambacht   uitslag
  18 februari 2017 Sparta Capelle aan den IJssel Mid Winter Regiotoernooi uitslag
  12 februari 2017 USV Rotterdam   uitslag
  2 februari 2017 KCC Capelle aan den IJssel Onder de Kap uitslag
  7 januari 2017 USV Rotterdam   uitslag
           
  2016        
  11 december 2016 Argento Schoonhoven Kersttoernooi  uitslag
  3 december 2016 Laat de Boules de Boel. Nieuwegein Binnentoernooi  uitslag
  20 november 2016 USV Rotterdam Sextettoernooi  uitslag
  12 november 2016 Sparta Capelle aan den IJssel Glühweintoernooi  uitslag
  5 november 2016 JBV Bergambacht Bergambacht Open Snerttoernooi  uitslag
  23 oktober 2016 Argento Schoonhoven Herfsttoernooi  uitslag
  15 oktober 2016 JBV Bergambacht Bergambacht BMC Toernooi  uitslag
  1 oktober 2016 De IJsboulers Puttershoek Gras mixtoernooi  uitslag
  25 september 2016 de Regio (USV) Rotterdam Championsleague  uitslag
  18 november 2016 Sparta Capelle aan den IJssel    uitslag
  11 september 2016 USV Rotterdam Triplettoernooi  uitslag
  4 september 2016 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi  uitslag
  31 augustus 2016 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi  uitslag
  17 augustus 2016 Nikantes Hoogvliet Zomertoernooi  uitslag
  14 augustus 2016 JBV Bergambacht Bergambacht Gebroeders de Langetoernooi  uitslag
  9 augustus 2016 Jeu de Woeles Hellevoetsluis 50+ toernooi  uitslag
  6 augustus 2016 Actief Rotterdam Pilo Design Awardtoernooi  uitslag
  1 augustus 2016 Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi  uitslag
  23 juli 2016 Vitesse Barendrecht    uitslag
  21 juli 2016 De Beijerse Worp Oud Beijerland    uitslag
  17 juli 2016 USV Rotterdam    uitslag
  10 juli 2016 JBV Bergambacht Bergambacht Mix toernooi  uitslag
  18 juni 2016 Nikantes Hoogvliet Kwintettoernooi  uitslag
  11 juni 2016 De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi  uitslag
  5 juni 2016 Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi  uitslag
  4 juni 2016 De IJsboulers Puttershoek    uitslag
  22 mei 2016 USV Rotterdam Open doublettoernooi  uitslag
  16 mei 2016 KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi  uitslag
  7 mei 2016 Boules Amis Papendrecht 3 Molentoernooi  uitslag
  1 mei 2016 Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi  uitslag
  24 april 2016 Nikantes Hoogvliet Lentetoernooi  uitslag
  20 april 2016 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi  uitslag
  16 april 2016 Laat de Boules de Boel. Grootammers    uitslag
  14 april 2016 De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi  uitslag
  9 april 2016 Jeu de Woeles Hellevoetsluis Voorjaarstoernooi  uitslag
  3 april 2016 Argento Schoonhoven Lentetoernooi  uitslag
  26 maart 2016 Actief Rotterdam Gerrit van Weltoernooi  uitslag
  19 maart 2016 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi  uitslag
  16 maart 2016 KCC Capelle aan den IJssel    uitslag
  6 maart 2016 Boulistica H.I. Ambacht    uitslag
  27 februari 2016 Sparta Capelle aan den IJssel    uitslag
  14 februari 2016 USV Rotterdam    uitslag
  3 februari 2016 KCC Capelle aan den IJssel Onder de kap  uitslag
  17 januari 2016 USV Rotterdam    uitslag
  9 januari 2016 Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi  uitslag
           
  2015        
  19 december 2015 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi  uitslag
  11 december 2015 Argento Schoonhoven Kersttoernooi  uitslag
  15 november 2015 USV Rotterdam Championsleague  uitslag
  7 november 2015 JBV Bergambacht Bergambacht Open Snerttoernooi  uitslag
  1 november 2015 USV Rotterdam Sextettoernooi  uitslag
  25 oktober 2015 Argento Schoonhoven Herfsttoernooi  uitslag
  19 oktober 2015 KCR Ridderkerk 50+ toernooi  uitslag
  17 oktober 2015 JBV Bergambacht Bergambacht BMC Toernooi  uitslag
  11 oktober 2015 KCC Capelle aan den IJssel    uitslag
  3 oktober 2015 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi  uitslag
  3 oktober 2015 De IJsboulers Puttershoek Gras mixtoernooi  uitslag
  20 september 2015 USV Rotterdam Triplettoernooi  uitslag
  13 september 2015 Sparta Capelle aan den IJssel    uitslag
  2 september 2015 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi  uitslag
  16 augustus 2015 JBV Bergambacht Bergambacht Gebroeders de Langetoernooi  uitslag
  11 augustus 2015 Jeu de Woeles Hellevoetsluis 50+ toernooi  uitslag
  8 augustus 2015 Actief Rotterdam Pilo Design Awardtoernooi  uitslag
  3 augustus 2015 Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi  uitslag
  23 juli 2015 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ toernooi  uitslag
  18 juli 2015 Vitesse Barendrecht    uitslag
  12 juli 2015 USV Rotterdam    uitslag
  5 juli 2015 JBV Bergambacht Bergambacht Vroege Vogeltoernooi  uitslag
  1 juli 2015 KCC Capelle aan den IJssel 50+ Mixtoernooi  uitslag
   28 juni 2015 Nikantes Hoogvliet Sextettoernoi  uitslag
   13 juni 2015 De Beijerse Worp Oud Beijerland Strandtoernooi  uitslag
   7 juni 2015 Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi  uitslag
   6 juni 2015 De IJsboulers Puttershoek    uitslag
   25 mei 2015 KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi  uitslag
   17 mei 2015 USV Rotterdam Open Doublettoernooi  Uitslag
   9 mei 2015 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi  uitslag
   3 mei 2015 Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi  uitslag
   29 april 2015 Vitesse Barendrecht 50+ Mixtoernooi  uitslag
   25 april 2015 Laat de Boules de Boel Grootammers    uitslag
  19 april 2015 Nikantes Hoogvliet Lentetoernooi  uitslag
  16 april 2015 De Beijerse Worp Oud Beijerland Mixtoernooi uitslag
  11 april 2015 Jeu de Woels Hellevoetsluis Voorjaarstoernooi uitslag
  6 april 2015 Nikantes Hoogvliet Triplettetoernooi uitslag
  22 maart 2015 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  14 maart 2015 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi uitslag
  8 maart 2015 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  1 maart 2015 Boulistica H.I. Ambacht   uitslag
  21 februari 2015 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  15 februari 2015 USV Rotterdam   uitslag
  7 februari 2015 Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi uitslag
  1 februari 2015 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
           
  2014        
  14 december 2014 Argento Schoonhoven Kersttoernooi uitslag
  29 november 2014 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi uitslag
  16 november 2014 de Regio (USV) Rotterdam Championsleague uitslag
  14 november 2014 Sparta Capelle aan den IJssel Glühweintoernooi uitslag
  8 november 2014 JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  26 oktober 2014 Argento Schoonhoven Mix-Herfsttoernooi uitslag
  18 oktober 2014 JBV Bergambacht Bergambacht   uitslag
  12 oktober 2014 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  4 oktober 2014 De IJsboulers Puttershoek Mixtoernooi uitslag
  27 september 2014 de Regio (Sparta) Capelle aan den IJssel Championsleague tete-a-tete uitslag
  21 september 2014 USV Rotterdam Triplette uitslag
  14 september 2014 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  9 september 2014 Boules Amis Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht uitslag
  4 september 2014 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi uitslag
  24 augustus 2014 JBV Bergambacht Bergambacht Langentoernooi uitslag
  17 augustus 2014 Nikantes Hoogvliet Zomertoernooi uitslag
  16 augustus 2014 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi uitslag
  13 augustus 2014 Jeu de Woeles Hellevoetsluis 50+ toernooi uitslag
  4 augustus 2014 Argento Schoonhoven 4e Open Vrijetijdstoernooi uitslag
  2 augustus 2014 Actief Rotterdam Pilo Design toernooi uitslag
  23 juli 2014 KCC Capelle aan den IJssel Zomertoernooi uitslag
  19 juli 2014 Vitesse Barendrecht   uitslag
  17 juli 2014 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ Mix toernooi uitslag
  13 juli 2014 USV Rotterdam   uitslag
  6 juli 2014 JBV Bergambacht Bergambacht Vroege Vogeltoernooi uitslag
  30 juni 2014 Argento Schoonhoven 1e Open Vrijetijdstoernooi uitslag
  25 juni 2014 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  21 juni 2014 Nikantes Hoogvliet Kwintettoernooi uitslag
  14 juni 2014 De Beijerse Worp Oud Beijerland 23e Strandtoernooi uitslag
  9 juni 2014 KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi uitslag
  1juni 2014 Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi uitslag
  31 mei 2014 De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  18 mei 2014 USV Rotterdam   uitslag
  10 mei 2014 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  4 mei 2014 Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi uitslag
  27 april 2014 Nikantes Hoogvliet Lentetoernooi uitslag
  23 april 2014 Vitesse Barendrecht 50+ Mixtoernooi uitslag
  19 april 2014 Actief Rotterdam   uitslag
  17 april 2014 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ Mixtoernooi uitslag
  12 april 2014 Laat de Boules de Boel Grootammers   uitslag
  5 april 2014 Jeu de Woeles Hellevoetsluis   uitslag
  23 maart 2014 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  22 maart 2014 Ventura Sport Strijen Einduitslag wintercyclus uitslag
  15 maart 2014 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi uitslag
  9 maart 2014 Boulistica H.I. Ambacht   uitslag
  6 maart 2014 Ventura Sport Strijen 4e cyclus uitslag
  2 maart 2014 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  22 februari 2014 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  15 februari 2014 Ventura Sport Strijen 3e cyclus uitslag
  9 februari 2014 USV Rotterdam   uitslag
  6 februari 2014 Ventura Sport Strijen 2e cyclus uitslag
  26 januari 2014 USV Rotterdam   uitslag
  16 januari 2014 Ventura Sport Strijene 1e cyclus uitslag
  11 januari 2014 Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi uitslag
           
  2013        
  15 december 2013 Argento Schoonhoven Kersttoernooi uitslag
  7 december 2013 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi uitslag
  30 november 2013 Ventura Sport Strijen   uitslag
  23 november 2013 Ventura Sport Strijen   uitslag
  9 november 2013 JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  20 oktober 2013 Argento Schoonhoven Mix Herftsttoernooi uitslag
  12 oktober 2013 JBV Bergambacht Bergambacht BMC toernooi uitslag
  28 september 2013 De IJsboulers Puttershoek Grastoernooi uitslag
  22 september 2013 De Regio Rotterdam Championsleague Doublet 2013 uitslag
  8 september 2013 USV Rotterdam Triplette uitslag
  7 september 2013 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi uitslag
  4 september 2013 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi uitslag
  24 augustus 2013 Boules Amis Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht uitslag
  18 augustus 2013 Nikantes Hoogvliet Zomertoernooi 2013 uitslag
  14 augustus 2013 Jeu de Woeles Hellevoetluis 50+ toernooi uitslag
  5 augustus 2013 Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi uitslag
  3 augustus 2013 Actief Rotterdam   uitslag
  27 juli 2013 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  20 juli 2013 Vitesse Ridderkerk Open Doublettoernooi uitslag
  18 juli 2013 De Beijerse Worp Oud Beijerland Mixtoernooi uitslag
  14 juli 2013 USV Rotterdam   uitslag
  1 juli 2013 Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi uitslag
  29 juni 2013 De Regio Capelle aan den IJssel Tete a Tete Kampioenschap 2013 uitslag
  22 juni 2013 Nikantes Hoogvliet Sextet uitslag
  15 juni 2013 USV ? Rotterdam Triplette 2013 uitslag
  12 juni 2013 Nikantes Hoogvliet Vrijetijdstoernooi uitslag
  8 juni 2013 De Beijerse Worp Willemstad Strandtoernooi uitslag
  2 juni 2013 Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi uitslag
  1 juni 2013 De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  26 mei 2013 USV Rotterdam   uitslag
  20 mei 2013 KCR Ridderkerk Wim van Pelt toernooi uitslag
  11 mei 2013 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  28 april 2013 Nikantes Hoogvliet Peinemanntoernooi 2013 uitslag
  24 april 2013 Vitesse Barendrecht 50+ Mix toernooi uitslag
  18 april 2013 De Beijerse Worp Oud Beijerland Mixtoernooi uitslag
  6 april 2013 Jeu de Woeles Hellevoetsluis   uitslag
  30 maart 2013 Actief Rotterdam Gerrit van Wel toernooi uitslag
  24 maart 2013 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  20 maart 2013 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi uitslag
  3 maart 2013 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  23 februari 2013 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  16 februari 2013 Ventura Sport Strijen Mixtoernooi uitslag
  10 februari 2013 USV Rotterdam   uitslag
  27 januari 2013 USV Rotterdam   uitslag
  12 januari 2013 Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi uitslag
           
  2012        
  16 december 2012 Argento Schoonhoven Kersttoernooi uitslag
  1 december 2012 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi uitslag
  24 november 2012 Ventura Sport Strijen   uitslag
  10 november 2012 JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  4 november 2012 USV Rotterdam Sextetten toernooi uitslag
  22 september 2012 De Regio Rotterdam Championsleague 2012 uitslag
  16 september 2012 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  9 september 2012 USV Rotterdam Triplettoernooi uitslag
  8 september 2012 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi uitslag
  5 september 2012 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi uitslag
  1 september 2012 Boules Amis Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht uitslag
  29 augustus 2012 KCC Capelle aan den IJssel 50+ Delta Logistiek toernooi uitslag
  19 augustus 2012 JBV Bergambacht Bergambacht Gebr. de Langen toernooi uitslag
  17 augustus 2012 Jeu de Woeles Hellevoetsluis   uitslag
  12 augustus 2012 Nikantes Hoogvliet Sarens Zomertoernooi 2012 uitslag
  10 augustus 2012 KCR Ridderkerk Zomeravond toernooi uitslag
  6 augustus 2012 Argento Schoonhoven 50+ toernooi uitslag
  4 augustus 2012 Actief Rotterdam   uitslag
  21 juli 2012 Nikantes Hoogvliet Open Hoogvlietse uitslag
  19 juli 2012 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ Mixtoernooi uitslag
  15 juli 2012 USV Rotterdam   uitslag
  14 juli 2012 Nikantes / Boules Amis Hoogvliet Tweekamp uitslag
  8 juli 2012 JBV Bergambacht Bergambacht Vroege Vogeltoernooi uitslag
  2 juli 2012 Argento Schoonhoven 50+ toernooi uitslag
  30 juni 2012 De Regio Capelle aan den IJssel Tete -a - Tete Kampioenschap uitslag
  27 juni 2012 KCC Capelle aan den IJssel Mixtoernooi uitslag
  23 juni 2012 Nikantes Hoogvliet Sextettoernooi uitslag
  9 juni 2012 De Beijerse Worp Willemstad Strandtoernooi uitslag
  3 juni 2012 Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi uitslag
  2 juni 2012 De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  28 mei 2012 KCR Capelle aan den IJssel Wim van Pelt toernooi uitslag
  20 mei 2012 USV Rotterdam   uitslag
  12 mei 2012 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  7 mei 2012 Argento Schoonhoven   uitslag
  29 april 2012 Nikantes Hoogvliet Aditechtoernooi uitslag
  25 april 2012 Vitesse Barendrecht Mixtoernooi uitslag
  21 april 2012 Jeu de Woeles Hellevoetsluis   uitslag
  14 april 2012 Laat de Boules de Boel Grootammers Voorjaartoernooi uitslag
  12 april 2012 De Beijerse Worp Oud Beijerland Mixtoernooi uitslag
  7 april 2012 Actief Rotterdam Gerrit van Wel toernooi uitslag
  1 april 2012 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  24 maart 2012 Ventura Sport Strijen   uitslag
  17 maart 2012 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijk toernooi uitslag
  11 maart 2012 Boulistica H.I. Ambacht   uitslag
  4 maart 2012 KCC Capelle aan den IJssel   uitslag
  25 februari 2012 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  18 februari 2012 Ventura Sport Strijen Mix toernooi uitslag
  12 februari 2012 USV Rotterdam   uitslag
  15 januari 2012 USV Rotterdam   uitslag
           
  2011        
  3 december 2011 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi uitslag
  12 november 2011 JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  6 november 2011 USV Rotterdam Sextettentoernooi uitslag
  23 oktober 2011 Argento Schoonhoven Mix Herfsttoernooi uitslag
  18 oktober 2011 KCR Ridderkerk 50+ toernooi uitslag
  15 oktober 2011 JBV Bergambacht Bergambacht BMC toernooi uitslag
  9 oktober 2011 KCC Capelle aan den IJssel Hijbeko toernooi uitslag
  1 oktober 2011 De IJsboulers Puttershoek Mix Grastoernooi uitslag
  25 september 2011 De Regio Rotterdam Championsleague 2011 uitslag
  18 september 2011 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  11 september 2011 USV Rotterdam Triplette toernooi uitslag
  10 september 2011 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi uitslag
  9 september 2011 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi uitslag
  3 september 2011 Boules Amis Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht uitslag
  27 augustus 2011 JBV Nederlek Loetbos Loettoernooi 2011 uitslag
  24 augustus 2011 LTC Ouddorp Ouddorp 50+ toernooi uitslag
  14 augustus 2011 Nikantes Hoogvliet   uitslag
  6 augustus 2011 Actief Rotterdam   uitslag
  21 juli 2011 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ Mixtoernooi uitslag
  17 juli 2011 USV Rotterdam   uitslag
  11 juli 2011 JBV Bergambacht Bergambacht Vroege Vogeltoernooi uitslag
  29 juni 2011 KCC Capelle aan den IJssel 50+ toernooi uitslag
  13 juni 2011 Sagitta Ridderkerk Wim van Pelt toernooi uitslag
  8 juni 2011 Nikantes Hoogvliet Mixtoernooi uitslag
  4 juni 2011 De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  14 mei 2011 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  1 mei 2011 Argento Schoonhoven   uitslag
  23 april 2011 Actief Rotterdam Gerrit v.d. Weltoernooi uitslag
  20 april 2011 Vitesse Barendrecht Mixtoernooi uitslag
  18 april 2011 De Beijerse Worp Oud Beijerland 50+ Mixtoernooi uitslag
  10 april 2011 Laat de Boules de Boel Grootammers   uitslag
  2 april 2011 Jeu de Woeles Hellevoetsluis   uitslag
  27 maart 2011 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  19 maart 2011 JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi uitslag
  5 maart 2011 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  13 februari 2011 USV Rotterdam   uitslag
  16 januari 2011 USV Rotterdam   uitslag
  8 januari 2011 Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi uitslag
           
   2010        
  20 december 2010 Argento Schoonhoven Kersttoernooi uitslag
  27 november 2010 Laat de Boules de Boel Nieuwegein Binnentoernooi uitslag
  10 november 2010 JBV Bergambacht Bergambacht Snerttoernooi uitslag
  7 november 2010 USV Rotterdam Sextet toernooi uitslag
  24 oktober 2010 Argento Schoonhoven Mixtoernooi uitslag
  16 oktober 2010 JBV Bergambacht Bergambacht BMC Toernooi uitslag
  10 oktober 2010 Sagitta Ridderkerk 50+ toernooi uitslag
  9 oktober 2010 Boules Amis Papendrecht (Leden)Handicaptoernooi uitslag
  2 oktober 2010 De IJsboulers Puttershoek Grastoernooi uitslag
  25 september 2010 De Regio Rotterdam Championsleague uitslag
  19 september 2010 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag
  12 september 2010 USV Rotterdam Triplettoernooi uitslag
  4 september 2010 Boules Amis Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht uitslag
  25 augustus 2010 LTC Ouddorp Ouddorp 50+ toernooi uitslag
  22 augustus 2010 JBV Bergambacht Bergambacht Gebr. de Langentoernooi uitslag
  18 augustus 2010 Jeu de Woeles Hellevoetluis 50+ toernooi uitslag
  15 augustus 2010 Nikantes Hoogvliet Rabobanktoernooi uitslag
  7 augustus 2010 Actief Rotterdam   uitslag
  2 augustus 2010 Argento Schoonhoven 55+ toernooi uitslag
  24 juli 2010 Nikantes Hoogvliet Open Hoogvlietse uitslag
  18 juli 2010 USV Rotterdam   uitslag
  15 juli 2010 KCC Capelle aan den IJssel 55+ toernooi uitslag
  11 juli 2010 JBV Bergambacht Bergambacht Vroege Vogeltoernooi uitslag
  10 juli 2010 Nikantes / Boules Amis   Tweekamp uitslag
  7 juli 2010 Vitesse Barendrecht 50+ toernooi uitslag
  5 juli 2010 Argento Schoonhoven 55+ toernooi uitslag
  2 juli 2010 Laat de Boules de Boel Grootammers Avondtoernooi uitslag
  26 juni 2010 Nikantes Hoogvliet Sextettoernooi uitslag
  12 juni 2010 De Beijerse Worp Willemstad Strandtoernooi uitslag
  5 juni 2010 De IJsboulers Puttershoek   uitslag
  2 juni 2010 Nikantes Hoogvliet 50+ Mixtoernooi uitslag
  30 mei 2010 LTC Ouddorp Ouddorp Strandtoernooi uitslag
  24 mei 2010 Sagitta Ridderkerk Wim van Pelttoernooi uitslag
  16 mei 2010 USV Rotterdam   uitslag
  13 mei 2010 KCC Capelle aan den IJssel 50+ toernooi uitslag
  8 mei 2010 Boules Amis Papendrecht 3-Molentoernooi uitslag
  17 april 2010 Laat de Boules de Boel Grootammers   uitslag
  10 april 2010 Actief Rotterdam Gerrit van Weltoernooi uitslag
  28 maart 2010 Argento Schoonhoven Lentetoernooi uitslag
  20 maart 2010 JBV Bergambacht Bergambacht   uitslag
  6 maart 2010 Actief Rotterdam   uitslag
  21 februari 2010 USV Rotterdam   uitslag
  13 februari 2010 Sparta Capelle aan den IJssel   uitslag