Programma

(laatst bijgewerkt op) 14 november 2019

Start
Informatie
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Uitslagen toernooien
Uitslagen 2001-2018
Clubcompetitie
Toernooicompetitie
Foto album
Wedstrijdreglement
Links
Ditjes en datjes
Eregallerij

 

Activiteiten voor leden van Boules Amis
 
Wanneer Wat   Bijzonderheden
       
1 april 2020 1e Clubavond   aanwezig 19:00 uur
13 juni 2020 3 Molentoernooi (zie regiokalender)    
5 september 2020 Open Dag (i.s.m. V.U.)   vanaf 09:00 uur
12 september 2020 Ledendag / Handicaptoernooi   aanvang 10:00 uur
30 september 2020 Laatste avond clubcompetitie / uitreiking prijzen   aanwezig 19:00 uur
       

Toernooiprogramma - voor alle uitslagen ga naar: "Uitslagen toernooien"

Informatie over inschrijvingen bij Anita van den Herik, wedstrijdsecretaris.
Telefoon (078)  615 88 59  
 e-mail: boulesamis@gmail.com


Inschrijven via OnTip? (alleen bij aangesloten verenigingen) Klik hier voor het overzicht
 

2019

Maand Datum Vereniging Plaats Naam toernooi soort opm. rondes 
november zaterdag 02 november Bergambacht Bergambacht Open snerttoernooi doublet OPEN 4
  zaterdag 09 november Sparta Capelle ad IJssel Gluhweintoernooi     middag doublet OPEN 4
  zondag 17 november USV Rotterdam Sextettoernooi sextet   5
  zaterdag 23 november L.d.B.d.B. Nieuwegein Binnentoernooi doublet OPEN Gewijzigde datum 5
december zondag 15 december Argento Schoonhoven Kersttoernooi doublet   4

2020

Maand Datum Vereniging Plaats Naam toernooi soort opm. rondes 
januari zondag 12 januari USV   Doublettoernooi doublet   5
februari zondag 09 februari U.S.V. Rotterdam Doublettoernooi doublet   5
  zaterdag 22 februari Sparta Capelle ad IJssel Doublettoernooi doublet aanvang 10:30 4
maart zondag 01 maart Boulistica H.I. Ambacht Regiotoernooi doublet   4
  zaterdag 14 maart KCC Bergambacht Koolwijktoernooi doublet   4
  zondag 29 maart Argento Schoonhoven Lentetoernooi doublet   5
april zaterdag 04 april Jeu de Woeles Hellevoetsluis Voorjaarstoernooi doublet   4
  donderdag 09 april De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi mix   4
  woensdag 15 april Vitesse Barendrecht Regiotoernooi doublet   4
  zaterdag 18 april L.d.B.d.B. Grootammers Regiotoernooi doublet   5
mei zondag 03 mei Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi doublet   5
  zondag 17 mei USV Rotterdam Open doublettoernooi doublet OPEN 5
  zaterdag 23 mei TOGB Berkel en Rodenrijs Doublettoernooi doublet onder voorbehoud 5
juni maandag 01 juni KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi doublet   4
  zaterdag 06 juni IJsboulers Puttershoek Regiotoernooi doublet   4
  zondag 07 juni Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi doublet   5
  zaterdag 13 juni Boules Amis Papendrecht 3 molentoernooi doublet   5
  zondag 28 juni JBV Bergambacht Bergambacht Koekoektoernooi doublet   4
juli zaterdag 04 juli Nikantes Hoogvliet Zomertoernooi doublet   5
  zondag 12 juli USV Rotterdam Doublettoernooi doublet   5
  donderdag 16 juli De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi mix   4
  zaterdag 18 juli Vitesse Barendrecht Regiotoernooi doublet   5
  zaterdag 25 juli TOGB Berkel en Rodenrijs Regiotoernooi doublet   5
  maandag 27 juli Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi doublet   4
augustus dinsdag 04 augustus Jeu de Woeles Hellevoetsluis Mixtoernooi doublet   4
  zondag 09 augustus Bergambacht Bergambacht Gebr. De Langentoenooi doublet   4
  zaterdag 15 augustus Nikantes Hoogvliet Beach Boulen doublet   5
  zaterdag 22 augustus Nikantes Hoogvliet Besturentoernooi mix middag 3
september woensdag 02 september Vitesse Barendrecht Doublettoernooi doublet   4
  zaterdag 05 september Boules Amis Papendrecht Handicaptoernooi Ledendag Boules Amis Alleen leden Boules Amis  
  zondag 06 september USV Rotterdam Triplettoernooi triplet   5
  zondag 13 september Sparta Capelle ad IJssel Doublettoernooi doublet   5
  zondag 20 september USV Rotterdam Champions League doublet aanvang 09:30:00 v+p
  zaterdag 26 september JBV Bergambacht Bergambacht Open snerttoernooi doublet   4
oktober zaterdag 03 oktober De IJsboulers Puttershoek Gras Mix toernooi doublet   4
  dinsdag 06 oktober KCR Ridderkerk Regiotoernooi doublet   4
  zondag 18 oktober Argento Schoonhoven Herfsttoernooi man/vrouw doublet   4
  zaterdag 31 oktober JBV Bergambacht Bergambacht Open snerttoernooi doublet OPEN 4
november zaterdag 07 november Sparta Capelle ad IJssel Gluhweintoernooi     middag doublet OPEN 4
  zondag 15 november USV Rotterdam Sextettoernooi sextet   5
  zaterdag 28 november L.d.B.d.B. Nieuwegein Binnentoernooi doublet OPEN 5
december zondag 13 december Argento Schoonhoven Kersttoernooi doublet   4

 

 

 
     

Start | Informatie | Nieuws | Geschiedenis | Programma | Uitslagen toernooien | Uitslagen 2001-2018 | Clubcompetitie | Toernooicompetitie | Foto album | Wedstrijdreglement | Links | Ditjes en datjes | Eregallerij

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2019