Programma

(laatst bijgewerkt op) 25 maart 2018

Start
Informatie
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Uitslagen toernooien
Uitslagen 2000-2017
Clubcompetitie
Toernooicompetitie
Foto album
Wedstrijdreglement
Links
Ditjes en datjes
Eregallerij

 

Activiteiten voor leden van Boules Amis
 
Wanneer Wat WAAR Bijzonderheden
       
zaterdag 18 november 2017 Wintercompetitie Speelterrein aanvang 10:30 uur
zaterdag 15 december 2017 Wintercompetitie Speelterrein aanvang 13:30 uur
Vrijdag 5 januari 2018 Nieuwjaarsbijeenkomst VU-gebouw vanaf 19:30 uur
zaterdag 13 januari 2018 Wintercompetitie Speelterrein aanvang 13:30 uur
zaterdag 3 februari 2018 Wintercompetitie Speelterrein aanvang 13:30 uur
Vrijdag 9 maart 2018 Algemene Ledenvergadering VU-gebouw aanvang 19:30 uur
zaterdag 10 maart 2018 Wintercompetitie Speelterrein aanvang 13:30 uur
zaterdag 24 maart 2018 Werkdag terrein Speelterrein aanwezig 09:30 uur
zaterdag 31 maart 2018 (inhaal)werkdag terrein Speelterrein aanwezig 09:30 uur
woensdag 4 april 1e speelavond Speelterrein aanwezig om 19:00 uur
woensdag 11 april start clubcompetitie Speelterrein aanwezig om 19:00 uur
zaterdag 1 september 2018 Ledendag en handicaptoernooi Speelterrein aanvang 10:00 uur
woensdag 26 september 2018 Laatste competitieavond Speelterrein aanwezig om 19:00 uur
       

Toernooiprogramma - voor alle uitslagen ga naar: "Uitslagen toernooien"

Informatie over inschrijvingen bij Anita van den Herik, wedstrijdsecretaris.
Telefoon (078)  615 88 59  
 e-mail: boulesamis@gmail.com


Inschrijven via OnTip? (alleen bij aangesloten verenigingen) Klik hier voor het overzicht
 

2018

Maand Datum Vereniging Plaats Naam toernooi soort opm. rondes 
januari zaterdag 06 januari Actief Rotterdam Nieuwjaarstoernooi doublet afgelast 4
  zondag 14 januari USV Rotterdam doublettoernooi Kwintet   5
  woensdag 31 januari KCC Capelle ad IJssel Doublettoernooi  doublet afgelast 4
februari zondag 11 februari USV Rotterdam Doublettoernooi doublet   5
  zaterdag 17 februari Sparta Capelle ad IJssel Midwintertoernooi doublet afgelast 5
maart zondag 04 maart Boulistica H.I. Ambacht Regiotoernooi doublet afgelast 4
  woensdag 14 maart KCC Capelle a d IJssel Regiotoernooi doublet afgelast 4
  zaterdag 17 maart JBV Bergambacht Bergambacht Koolwijktoernooi doublet afgelast  
  zondag 25 maart Argento Schoonhoven Lentetoernooi doublet   5
  zaterdag 31 maart Actief Rotterdam Gerrit van Weltoernooi doublet   4
april donderdag 12 april De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi mix   4
  zaterdag 07 april Jeu de Woeles Hellevoetsluis Voorjaarstoernooi doublet   4
  woensdag 18 april Vitesse Barendrecht Mix doublet mix    
  zaterdag 21 april L.d.B.d.B. Grootammers Regiotoernooi doublet   5
  zondag 29 april Nikantes Hoogvliet Lentetoernooi doublet   5
mei zondag 06 mei Argento Schoonhoven Bevrijdingstoernooi doublet   5
  maandag 21 mei KCR Ridderkerk Wim van Pelttoernooi doublet    
  zondag 27 mei USV Rotterdam Open Doublettoernooi doublet OPEN 5
juni zaterdag 02 juni De IJsboulers Puttershoek Regio doublettoernooi doublet   4
  zondag 03 juni Argento Schoonhoven Zilverstadtoernooi doublet OPEN  
  zaterdag 09 juni TOGB Berkel en Rodenrijs Doublettoernooi doublet   4
  zaterdag 16 juni Boules Amis Papendrecht 3 molentoernooi doublet   5
  zaterdag 23 juni Nikantes Hoogvliet Kwintettoernooi kwintet   5
juli zondag 08 juli JBV Bergambacht Bergambacht Koekoekstoernooi doublet   4
  zondag 15 juli USV Rotterdam Doublettoernooi doublet   5
  donderdag 19 juli De Beijerse Worp Oud Beijerland Vrijetijdstoernooi mix   4
  zaterdag 21 juli Vitesse Barendrecht Doubleettoernooi doublet OPEN 5
  maandag 30 juli Argento Schoonhoven Vrijetijdstoernooi doublet OPEN 4
augustus zaterdag 04 augustus Actief   Rotterdam Pilo Design Award doublet   5
  dinsdag 07 augustus Jeu de Woeles Hellevoetsluis 50+ mixtoernooi mix   4
  zondag 12 augustus Bergambacht Bergambacht Gebr. De Langentoenooi doublet   4
  zondag 19 augustus Nikantes Hoogvliet Beach Boulen doublet   5
september zaterdag 01 september Boules Amis Papendrecht Handicaptoernooi Ledendag Boules Amis Alleen leden Boules Amis  
  woensdag 05 september Vitesse Barendrecht Doublettoernooi doublet   4
  zondag 09 september USV Rotterdam Triplettoernooi triplet   5
  zondag 16 september Sparta Capelle ad IJssel Doublettoernooi doublet   5
  zondag 23 september USV Rotterdam Champions League doublet   v+p
oktober woensdag 03 oktober KCC Capelle ad IJssel Regiotoernooi doublet   4
  zaterdag 06 oktober De IJsboulers Puttershoek Gras Mix toernooi mix    
  zaterdag 13 oktober Bergambacht Bergambacht BMC toernooi doublet   4
  maandag 15 oktober KCR Ridderkerk 50+ Toernooi doublet   4
  zondag 21 oktober Argento Schoonhoven Herfsttoernooi man/vrouw mix OPEN 4
november zaterdag 03 november Bergambacht Bergambacht Open snerttoernooi doublet OPEN 4
  zaterdag 10 november Sparta Capelle ad IJssel Gluhweintoernooi     middag doublet OPEN 4
  zondag 18 november USV Rotterdam Sextettoernooi sextet   5
december zaterdag 01 december L.d.B.d.B. Grootammers Binnentoernooi doublet OPEN 5
  zondag 09 december Argento Schoonhoven Kersttoernooi doublet   4
 
     

Start | Informatie | Nieuws | Geschiedenis | Programma | Uitslagen toernooien | Uitslagen 2000-2017 | Clubcompetitie | Toernooicompetitie | Foto album | Wedstrijdreglement | Links | Ditjes en datjes | Eregallerij

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 25 maart 2018